Opravy karoserii bez lakování (PDR)       Specialista na krupobití!!!

Opravy karoserii metodou PDR

Jak opravujeme poškození?

Poškozená vozidla opravíme systémem PDR - odstranění důlků bez nutnosti lakování. Důlky a prohlubně jsou na karoserii vytlačeny zpět do roviny, někdy za pomoci čepů. Aby byl důlek na milimetry dobře vidět, používáme speciální lampu a odrazovou desku. Teprve pak mohou nastoupit naši specialisté - mistři ve svém oboru - a za pomocí speciálních nástrojů vyhladí důlek zpět do roviny. 

Pracujeme jen s těmi nejlepšími techniky, kteří mají letité zkušenosti s opravou důlků všech velikostí.
Jak postupovat:
1. Nahlásíte u nás škodu a my se postaráme o to, aby Vaše auto bylo opraveno.
2. V závislosti na rozsahu poškození odstrojí technik některé díly, aby měl specialista lepší přístup ke karoserii.
3. Po opravě přichází na řadu kontrola kvality práce - aby bylo zcela jasné, že všechny důlky byly opraveny.
4. Nakonec jsou díly nastrojeny zpět a proběhne další vizuální kontrola.
Metoda PDR je použitelná na všechny typy a značky vozů - osobní auta i dodávky. Touto metodou opravujeme díly z běžných materiálů i hlíníkové karoserie. Máme samozřejmě řešení i pro plastové díly, i když zde dochází k poškození jen zřídka kvůli jejich větší pružnosti.

Cena:

Cenu určujeme podle počtu důlků a jejich velikosti na jednom díle. V tom nám napomáhají smluvní ceníky s jednotlivými pojišťovnami, které také určí ceny za demontáž a montáž jednotlivých dílů. Výsledkem výpočtu je cena, která bude za opravu akceptována Vaší pojišťovnou. Po podpisu tzv. krycího dopisu, bude částka za opravu poukázána Vaší pojišťovnou přímo nám. Vy nám za opravu hradíte pouze spoluúčast. 

Smluvní partneři: